Namiņš

IMG_4312_edited

IMG_4312_edited

Biedrība „EKO LINE” 2012. gadā sadarbībā ar Eiropas Savienības „LEADER” programmu uzņēmās iniciatīvu veidot bezpeļņas sadzīves priekšmetu apmaiņas punktu, kuram vēlāk ticis piedēvēts nosaukums „Namiņš”.

Šis projekts papildina jau esošo sadzīves atkritumu šķirošanas laukumu, kur biedrība „EKO LINE” piedāvā iedzīvotājiem, BEZMAKSAS, nodot šķirotos atkritumus līdz 1m3 (kubikmetram) dienā no vienas mājsaimniecības. Projekta vīzija ir nodrošināt visiem Mārupes novada iedzīvotājiem iespēju domāt un dzīvot zaļi, otrreizēji izmantojot novārtā atstātus sadzīves priekšmetus. 

 

Mums katram mājās ir kāds sadzīves priekšmets labā stāvoklī, kurš savas pastāvēšanas periodā tā arī savu misiju nav līdz galam izpildījis un atrodas uz iznīcības robežas. Diemžēl, šajos priekšmetos neredzot vērtību, mēs tos izmetam, veidojot lieku atkritumu daudzumu, kas, savukārt, veido nevajadzīgu dabas piesārņojumu. Apmaiņas punktā visiem novada iedzīvotājiem tiek sniegta iespēja BEZMAKSAS apmainīt šos, sev nevajadzīgos, bet citiem noderīgos, sadzīves priekšmetus pret līdzvērtīgiem. Kā piemēram, aiznesot nevajadzīgu priekšmetu uz „Namiņu” ir iespēja apmainīt to pret kādu skaistu dizaina atribūtu, grāmatu, elektroniku, virtuves piederumu u.c.

 

Aicinām visus Mārupes novada iedzīvotājus apmeklēt „Ņamiņu”, domāt zaļi un tiekties pēc ilgtspējīga attīstības modeļa, darot mūsu kopējo ekosistēmu tīrāku un Mārupi, kā tādu, par zaļi domājošu un sakoptu novadu. 

Zemāk norādītas tikai pāris lietas, kuras ir funkcionējošas un labā stāvoklī, bet cilvēkiem nav bijušas nepieciešamas, šī iemesla dēļ tās atrodas pie mums, "Namiņā".

Gaidīsim jūs katru darba dienu, darba laikus skatīt kontaktu sadaļā. 

Biroja adrese

Gaujas iela 17,
Mārupe,
Mārupes novads, LV-2167
Tel.+371 677 01 030, mob. +371 286 88 000
e-mail: mjbirojs@inbox.lv

Būvgružu šķirošanas un pārstrādes komplekss

Tel. 264 67 365

IMG_4311_edited